Jezioro Miłoszewskie - zapraszamy na udane wędkowanie. Wiekie karpie, szczupaki, leszcze, liny i wiele, wiele innych gatunków ryb czekają na Ciebie.
Jezioro Miłoszewskie
  • Slider 1

    Wspaniałe połowy

    Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń złowionych pięknych linów na Jeziorze Miłoszewskim
  • Slider 1

    Zarybienia Jeziora Miłoszewskiego

    Jezioro zostało zarybione wieloma gatunkami ryb, m.in.: linem.
  • Slider 1

    Wspaniałe połowy

    W jeziorze Miłoszewskim możemy liczyć na piękne połowy szczupaków.
  • Slider 2

    Zarybienia Jeziora Miłoszewskiego

    Jezioro zostało zarybione wieloma gatunkami ryb, m.in.: węgorzem.

Relacja – Zawody spinningowe ze środków pływających Pomorskiego Przewodnika Wędkarskiego 17.10.2015

Źródło dzięki uprzejmości : www.pomorskiprzewodnikwedkarski.pl

 

W sobotę 17 października 2015 r. odbyły się „Zawody spinningowe ze środków pływających Pomorskiego Przewodnika Wędkarskiego” na j.Miłoszewskim. Na imprezę przybyło dwadzieścia załóg, które złowiły całkiem sporą ilość ryb.

Klasyfikacja drużynowa:

I – Karolina i Konrad Wiśniewscy – 5460 pkt – 4 szczupaki,  10 okoni

II – Teresa i Piotr Cegielscy – 1940 pkt – 1 szczupak i 4 okonie

III – Tomasz Seyda i Irek Wesołowski – 1500 pkt – 8 okoni

Klasyfikacja indywidualna

1.       Konrad Wiśniewski – 4100 pkt – 4 szczupaki: 55,3; 52,6; 55,2; 58,4  i 4 okonie: 29; 29,4; 18,0; 29,5

2.       Karolina Wiśniewska – 1360 pkt – 6 okoni: 18,3; 30,0; 24,1; 28,2; 22,1; 34,2

3.       Teresa Cegielska – 1300 pkt – szczupak 65,9 cm

Najdłuższa ryba

Teresa Cegielska – szczupak 65,9 cm – 1300 pkt
Relacja – Zawody spinningowe ze środków pływających Pomorskiego Przewodnika Wędkarskiego 17.10.2015

 

Klasyfikacja drużynowa – wszystkie wyniki

1.       Karolina i Konrad Wiśniewscy – 5460 pkt załoga nr 4 – 4 szczupaki:55,3; 52,6; 55,2; 58,4 oraz 10 okoni największy 34,2 , 5szt powyżej 29 cm

2.       Teresa i Piotr Cegielscy – 1940 pkt załoga nr 7 – szczupak 65,9 cm i 4 okonie największy 29,3 cm

3.       Tomasz Seyda i Irek Wesołowski – 1500 pkt załoga 12 – 8 okoni największy 41,9 cm

4.       Marcin Kotowski i Łukasz Marczyński – 1400 pkt załoga nr 8 – 10 okoni największy 36,2 cm

5.       Rafał Justa i Czesław Sowiński – 1320 pkt załoga nr 3 – szczupak 61,6 cm  i 2 okonie  największy 20,7 cm

6.       Olgierd Runz i Bogdan Nowak – 1140 pkt załoga nr 11 – 8 okoni największy 25,6 cm

7.       Piotr Lieban i Piotr Tararuj – 800 pkt załoga nr 22 – 8 okoni

8.       Paweł Piasecki i Marcin Urban – 710 pkt załoga nr 21 – 3 okonie

9.       Jarek Hurynowicz i Sylwester Kranich – 670 pkt załoga nr 14 – 3 okonie

10.   Adam Kulik i Bartek Marjański – 480 pkt załoga nr 15 – 2 okonie

11.   Robert Bujnowski  i Mariusz Politowicz -350 pkt załoga nr 1 – 1 okoń

12.    Marcin Byzdra i Mariusz Surowiec – 290 pkt załoga nr 17 – 1 okoń

13.   Adam Kaczmarek i Piotr Słowy – 200 pkt załoga nr 19 – 2 okonie

14.   Leszek Wiśniewski i Grzegorz Woźnialis – 190 pkt załoga nr 18 – 1 okoń

15.   Marcin Trybowski i Łukasz Grabiec – 110 pkt załoga nr 6 – 1 okoń

16.   Pozostałe  załogi zero punktów

Łącznie złowiono:

Szczupak – Konrad 4 szt; Teresa Cegielska 1 szt; Rafał Justa 1 szt; – razem 6 szt

Okonie – łącznie 64 szt wymiarowe, z czego większe niż 25 cm – 21 szt.

Największy okoń 41,9 cm Tomasz Seyda

Dziękujemy wszystkim za przybycie, stworzenie niezapomnianej atmosfery i pozytywne nastawienie :)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów:

 

Data dodania: 31-10-2015, 17:23